2023 Gelinlik Modası Nasıl Olacak ?
  1. Anasayfa
  2. Moda

2023 Gelinlik Modası Nasıl Olacak ?

0

2023 gelinlik modası 2022 yılındaki düğün sezonunun kısmen de olsa kapanması ile birlikte araştırılan konular arasında yer etmeyi başardı. 2023 yılında trend gelinlikler arasında şık ve zarif seçenekler yer alıyor.

2023 Gelinlik Modası Nasıl Olacak

Zarif güçlü sıra dışı bir gelinlik seçmek için ise vücut tarzınıza uygun ve yıllardır hayalini kurduğunuz tipte bir gelinlik almak için siteler arasında bir araştırma yapılması gerekiyor.

Dekolteli gelinlikler her zaman ön plana çıkarken göğüs altı göbek üstü bel bölgesi gibi alanlarda küçük detaylar ile birlikte dekolteler verilerek gelinliği hareketli bir hava katılabiliyor. 

2023 Gelinlik Modası İçerisinde En Çok Tercih Edilen Gelinlik Tarzları 

2023 gelinlik modası genel hatlarıyla etek kesimleri yaka ve kol detayları ile farklılaşan tarzlarda vücudun hatlarına uygun olarak kesimleri ile prensesler gibi hissetmeyi sağlayacak tasarımlar ön plana çıkıyor. Etek kesimlerinde temel belirleyici modellerin her yıl yenilenen detaylarla ile birlikte üretilerek gelin adaylarının beğenisine sunulmaktadır.

Etekler belden itibaren hareket kazandırılarak prenses gelinlik şeffaf katmanlı tüller ile de farklılaştırılan seçenekleri ile gelin adaylarının beğenisine sunuluyor. Üst bedeni sararak göğüsleri toparlayan etekleri ile a kesim gelinlik modelleri ise sadelikten yana olanların vazgeçilmez seçenekleri arasında yerini alıyor. 2023 gelinlik modelleri arasında yine sade şık ya da taşlarla bezenmiş gösterişli gelinlik modelleri her tarz gelinin beğenisi için üretilmeye devam edilecek.

Merhaba benim adım derya. 34 yaşındayım ve evliyim 2 çocuk annesiyim. Cilt bakımı ve örgü modellerine çok ilgim olduğundan dolayı en güzel makaleleri sizler için paylaşmaya özen gösteriyorum. Sinemaya gitmeyi ve bisiklet sürmeyi çok severim.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir