2023 Bayan Aslan Yelesi Saç Kesimi
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

2023 Bayan Aslan Yelesi Saç Kesimi

0

Uzun, dolgun saçlar kadınsılığı, sağlığı ve gençliği işaret eder. Farrah Fawcett († 62), ABD dizisi “Three Angels for Charlie “de ağır katmanlı, hafif dalgalı bir yeleyi kült bir saç modeli haline getirdi. Bu 1980’lerdeydi. 90’lı yıllarda Jennifer Aniston (47), uzun saçlar için katmanlı kesimin şık bir versiyonunu modaya uygun bir saç modeli haline getirdi.

2022 Aslan Yelesi Saç Kesimi

O zamandan beri, kuaför salonlarını bu tarz olmadan hayal etmek zor. Aslan yelesi saç kesim de bu modellerden biri. Uzun yıllar salonların bir numaralı saç kesimi olan aslan yelesi saç günümüzde hala popülerliğini koruyor.

Bu model uzun saçlara daha fazla hacim, daha fazla kabarıklık verir ve bukleler çabuk çözülmez. Buna ek olarak, her yüz şeklini optimize etmek için katmanlı bir kesim kullanılabilir.

2023 Aslan Yelesi Saç Kesimi

Yuvarlak yüzlü Cameron Diaz (44), uzun yüzlü Sarah Jessica Parker (51) veya kalp şeklinde bir yüze sahip Miranda Kerr (33) gibi farklı kadın tipleri, farklı uzunluklardaki aslan yelesi saç modeli ile varlıklarını sergiliyor.

İçindekiler

2023 Yılında Aslan Yelesi

Aslan yelesi saç kesimi birçok yüz çeşidine gayet başarıyla uyum sağlayabildiğinden dolayı günümüzde hala popülerliğini koruyan bir saç modelidir. 2023 yılında da bu popülerliğini sürdüreceğine kuşku yok. Dilediğiniz etkinlikte veya günlük olarak aslan yelesi saç modelini tercih ederken içiniz gayet rahat olabilir ve bu modeli tercih edebilirsiniz.

Aslan Yelesi Saç Kesimi bayan
bayan Aslan Yelesi Saç Kesimi
en güzel Aslan Yelesi Saç Kesimi
farklı Aslan Yelesi Saç Kesimi
güzel Aslan Yelesi Saç Kesimi
kadın Aslan Yelesi Saç Kesimi
moda Aslan Yelesi Saç Kesimi
yeni Aslan Yelesi Saç Kesimi
yepyeni Aslan Yelesi Saç Kesimi

Adım Sevilay. Yaşım 30 evliyim ve 1 çocuk annesiyim. Kadınların faydalanması için elimden geldiğince yararlı makaleleri kadinlarinyeri.com sitesine açıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir